Už jste někdy byli jen krok od cíle?

Srpen 2015

Povídala švestka švestce

4. srpna 2015 v 6:46 | Monika Henčlová

Povídala švestka švestce

Já nevím, jak Vy, ale v tomhle horku jsem přesvědčena, že z mého mozku se stává sušená švestka. Zpočátku mě to lehce vyděsilo, protože mě ještě čeká zkouška z filozofie. Uklidnilo mě však smskovat s kamarádkou. Po 5 zprávách jsme se konečně domluvily na termínu její návštěvy.
A pak že švestkový kompot se nemůže zamyslet. Jsme dobrý.
Každý ví, jak velmi drsný pohled mám na existenci mužů. Ten můj pouze potvrdil můj pohled na tento živočišný druh. Leží na gauči jak vyvržený vorvaň ve svých apartních trenýrkách a přes obličej má vlhký ručník. Uklidňuje mě tento pohled vedle takového vorvaně leží mé dvě psí holčičky a funí všichni tři ve stejném rytmu. Při pohledu na ně se již nejsem jistá, že psy jsou šelmy a vorvaně by v klidu posvačili.
Já tu naříkám na invalidním vozíku, toužím po prosinci a jedině má asistentka je ještě pohybu schopná. Ráda bych se vyjádřila k pozici rukojmího při jednání naší vlády a k jejímu jednání ve věci výše příspěvku na péči. Teď mí asistenti dostávají od státu 16,60 na hodinu. Po plánovaném zvýšení dostanou 17,50 kč. Jako švestka na to mám velmi nevybíravý názor.
Prosím otočit.

Monika Henčlová