Už jste někdy byli jen krok od cíle?

Červen 2015

Červíkama prolezlá

10. června 2015 v 13:59 | Monika Henčlová

Červíkama prolezlá

Paraziti jsou na této planetě asi 3 000 000 let. Tak se ptám, zda jsou nepřítelem oni pro nás nebo my pro ně. Slyšela jsem, že je možné parazity ve svém těle likvidovat panákem Sava denně. Jen při pomyšlení na tuto dobrotu raději vyhlásím své tělo za hotel pro parazity0 a to bez placení nájmu.
Nicméně začala jsem zjišťovat, jak je to s obsazeností mého těla parazitem. Vypátrala jsem, že podle kmitočtů se dá zjistit kdo z těch úžasňáků obsadil jakou část mého těla. Dostali jsme se s moudrým inženýrem na sumu 3 000 druhů parazitů. Pokud půjde vzdělanost lidstva tímto tempem, naše děti budou mít těch druhů asi 5 000.
Zjistila jsem, že nepříjemné dětské roupy se v dospělosti ukládají do kloubních pouzder a tam zase zlobí. A já si myslela, že s dětstvím kon0čí i život roupů. Raději si ostatní drahoušky ve svém těle nechci ani představit. Díky kombinací bylinek a etanolu jsem začala ty potvůrky likvidovat. Po měsíci užívání bylinek0 mě opustily svalové křeče a když mi někdo hýbe rukama až v ramenou, necítím takovou bolest. Úleva je tu a měla by vydržet dva až tři roky. Potom je potřeba znovu začít vraždit J
Vzpomínám si na podivné konání dědečků a babiček. Ráno si na lačno dávali panáka domácí kořalky a řekli: "To je na červa. " Až teď mi dochází, že už tehdy znali recept.

Monika Henčlová